השאירו פרטים ונציג Speedit יחזור אליכם בהקדם
arrow-left, arrow-left, previous, left
arrow-left, arrow-left, previous, left
arrow-left, arrow-left, previous, left
דף הבית >> אודותינו >> כותבים עלינו
שקד היה ילד שנידו אותו חברתית בגלל העובדה שהיה חלש בכל ענף ספורט שבו התנסה. בגלל גילו -13 שקד כבר היה בתחילתו של גיל ההתבגרות ,דבר שהוסיף מימד נוסף לקושי שגם ככה קיים . מה ששקד מאוד אהב זה ללמוד, ללמוד דברים חדשים כל הזמן.

אני ומנחם ,כפי שאתה יודע ארד חיפשנו בטירוף אחר אדם שהוא מולטי טאלנט שכזה , שיהיה מסוגל לעשות בשקד מהפכה ויצליח להחזיר אותו לדרך המלך – של אמונה פנימית בעצמו וביכולות שלו.

בהתחלה שפגשנו אותך התחלנו להסביר לך במה הוא טוב ובמה הוא לא – כאלה אנחנו כהורים מאוד פדנטים , הסברת לנו בצורה חד משמעית שלשקד חסר קואורדינציה בסיסית וזה מוביל לכישלון בכל תנועה חדשה ומשחק שדורש יכולות קואורדינטיביות מגוונות . הדבר הבאמת מדהים הוא שבנית תוכנית של 6 חודשים שמסביר וממחיש מה שקד הולך לעבור, מבחינה רגשית , תנועתית , שכלית.

החודש הראשון התמקד בפיתוח יכולות תנועתיות מגוונות אצל שקד, עם ובלי אביזרים נלווים , לאחר מכן עלית שלב והתחלת לשלב עם זה מיומנויות שונות שדורשות משקד לחשוב ולהגיב באותו זמן, בקיצור לא פייר שאספר את כל שיטת העבודה המדהימה שלך במכתב תודה . אז ארד אין לי מה לומר… תודה שגרמת לשקד להבין שהוא מסוגל להכל, ללא חשש מהסביבה ומהרס עצמי .

שקד היום ילד שפעיל בכל משחקי הכדור בהפסקות , לוקח יוזמה בשיעורי הספורט בבית ספר וללא ספק ילד מאושר יותר .

עלה והצלח בכל מקום אשר תהיה
אני ללא ספק ממליצה ובגדול
חווה יהלומי – אמא של שקד

14\3\9 
לארד המקסים,
חלפה לה שנה מאז התחלת את עבודתך כאן במתנ"ס חוויות , שנה של חוויות תרתי משמע. במתנ"ס חוויות היית מעורב במספר פרויקטים כגון: פתיחת חוגי ספורט אתגרי , עבודה אישית מול ילדים בעלי בעיות התנהגות , אחראי תחום פיתוח קואורדינציה במשחקי הכדור במתנ"ס - כדורגל וטניס, ואפילו הספקת להיות רכז ספורט לתקופה קצרה. בכל תפקידך, מילאת את חובתך בצורה מרשימה ביותר, הילדים “התמכרו ” לפעילויות שלך וללא ספק ראו בך מנטור וחבר. אתה ממשיך הלאה לאתגריך הרבים , מי כמוני יודעת אלו תכניות יש לך וכמה חלמת להשפיע על כמה שיותר ילדים ובני נוער . אז מאחלת לך שפע הצלחה ,בריאות והגשמת חלומות , מתנ"ס חוויות תמיד יהיה משכן לבית עבורך ומקום שבו תוכל לפזר את כישרונותייך הרבים. 

אלה פינסקר - רכזת חוגים ופעילויות העשרה מתנ"ס חוויות

כותבים עלינו

לא יאמן שעבר כבר שנה מאז תחילת חוג –ספורט אתגרי שנפתח במתנ"ס שלנו, חוג שבהתחלה לא האמנו שיצליח כל כך בגלל המיקום הגאוגרפי הבעייתי. אתה בנחישותך המדהימה ,באמונה העיוורת המקצועית שלך , האמנת שתצליח ליצור קבוצות שלמות שירצו להצטרף לחוג.

באמת כך קרה , התחלת ב5 ילדים והיום זה עומד על 4 קבוצות , שבכל קבוצה 16 ילדים!! הישג מדהים חבר. אתה אלוף!

הילדים בחוג ספורט אתגרי לומדים מהו דימוי עצמי וביטחון עצמי כתוצאה משיטת העבודה שלך, למדו לווסת את כוחם , לשלוט על רגשותיהם , להגיב טוב יותר לסביבה , תנועתיים וחכמים במצבים בלתי צפויים .

אין ספק שכל אדם ו\או מוסד שמשתמש בשירותייך וכישורייך הרבים ,יזכה ובגדול.

נתראה אחרי החופש
מרק גופמן
רכז ספורט מתנ"ס רמת אליהו

15\6\30
לארד,
הזמנו אותך לבצע הפעלת ספורט בדגש על משחקי קואורדינציה אצלנו בקיבוץ יד מרדכי , מהרגע שירדת מהרכב עם כל הציוד הייחודי , מעניין ומסקרן , הילדים כבר הבינו שהולך להיות חגיגה היום.

היית מאוד מסודר עם דף משימות וזה היה מקסים לראות את ההתארגנות המקצועית שלך.
הילדים עבדו לבד, בזוגות, שלשות , קבוצות קטנות ופשוט היה מגוון כל כך שהיה קשה לעקוב אחריך .

כל ההורים שישבנו בצד הבינו איזה תועלת אדירה יש לשיעורים שלך . תועלת לחיים !
מיד בסיום ההפעלה דיברנו על להפוך הפעלה שכזאת לחוג שנתי קבוע .

איזה כיף שהגעת .
דבי , רכזת פנאי ונוער
 קיבוץ יד מרדכי 16\ 5\ 10
לארד המאמן המיוחד
הגעתי אליך בעקבות המלצות רבות על האופן שאתה מקדם ספורטאים צעירים- במיוחד בתחום הקואורדינציה ופיתוח אינטליגנציה תנועתית .

ירון שלי בן 11 –כדורגלן , הגיע אליך כי חשבנו בתור משפחה שכדי שהוא יוכל באמת לשדרג את עצמו הוא חייב לעבוד קצת אחרת ממה שהוא מקבל באימוניו במהלך השבוע .

חיפשנו וחיפשנו ולבסוף כידוע הגענו אליך . מהמפגש הראשון ניתחת את תחום הקואורדינציה כעולם ומלואו, הבסיס לכל התפתחות , וכמה שזה נכון –גילנו רק בהמשך

ירון קיבל אימונים מדהימים אצלך- חשיבה יצירתית , התמצאות במרחב, פיתוח מרכיבי קואורדינציה בסיסיים, שיווי משקל , חשיבה בלחץ של זמן, יכולת הפרדת איברים ועוד…

כמובן שאת כל המושגים למדנו במפגשים אתךירון כעת התקבל למכבי תל אביב והדבר הראשון שציינו לטובה היה היכולת של ירון

לחשוב מהר ולחשוב חכם – זה בעצם מסכם את הכל .

תודה איש
שיהיה לך בהצלחה .
אבינועם ירקוני.
לארד המדהים

פנינו אליך בקיץ שעבר-2014 בקשר לבן שלנו שחר , בשיחה איתך בטלפון יכולנו לשים לב לגישה השונה שלך ולאופן שבו אתה מנתח מפגשים אישיים בכל כך הרבה התלהבות ורצון עז לעזרה.

שחר שלנו הנו ילד היפראקטיבי מאוד שסבל מבעיות שיווי משקל וסרבול מוטורי די קשות. בעבודה רצופה ושיטתית שיפרת לשחור כל כך הרבה אלמנטים שתרמו לו לחיי היום יום, שחר מגיע לכל שיעור איתך בהתלהבות יתרה והמון שמחת חיים.

תודה ארד שהחדרת בשחר את האמונה שהוא יכול לבצע כל דבר שהוא חפץ בו.

אתה מורה לחיים.
משפחת אריאלי 
מאמן המוכשר ארד סקוול

הזמנו אותך לבצע סדרה של 6 מפגשים במחנה כדורסל מקצועני של דיויד בלאט ועודד קטש.

מחנה בשם " שחקן אמיתי". למחנה הגעת בתקן מאמן קואורדינציה מתמחה בפיתוח יכולות קוגניטיביות לספורטאים צעירים.

שיטת העבודה שלך הביאה ללא ספק לתוצאות מהירות וממוקדות עם הספורטאים שלנו, הילדים למדו חשוב מהר יותר ולהגיע לפתרונות מזוויות שונות. עבדת עם גילאי 10-16 וללא ספק ראינו מיקוד ובחירת תרגילים ומשחקים נכונה ומדויקת בהתאם לגיל ההתפתחות.

ארד, ללא ספק שחקן אמיתי רואה בך כאישיות ודמות מובילה לכל תחום הקואורדינציה. ממליצים בחום לכל מחנה ספורט רציני לקחת ולהיעזר ביכולות וביצירתיות המדהימה שלך.

רובן נייברגר
היי COACH

אתה יודע כמה אני שונא להיות רשמי , אז ידידי המקצוען רק רציתי להגיד לך תודה ענקית על כל מה שהענקת ,תרמת והעשרת את ילדי, לא פשוט לשלוח 3 ילדים לאיש מקצוע , אבל ידעתי שהם בידיים טובות , שי , מתן ויובל היו תחת חסותך המקצועית חינוכית במשך שנתיים , שנתיים שבהם הענקת וטיפחת בהם יסודות תנועתיים ודרכי חשיבה לכל החיים.

עד היום שי אומר לי משפטים כמו ” אבל ככה ארד לימד אותי ” – אתה דמות ארד. לי כאבא לא חשוב מה יהיה בדרכם המקצועית של ילדי - כל אחד בתחומו : טניס, כדורגל , כדורסל .

מה שכן אני יודע שהם קיבלו קרקע יציבה הן מבחינה מקצועית והן מבחינה רגשית .
תודה רבה COACH ואני בטוח שעוד ניפגש .

יהושע פולנצקי
הצללה
הצללה
הצללה
הצללה
הצללה
הצללה
הצללה
הצללה
"הגעת לבית ספר אשלים באופקים לפני 6 חודשים במסגרת חוגי בית הספר. החוג המדהים לפיתוח קואורדינציה פשוט הפך את ימי שלישי ליום שכל הילדים מחכים ומצפים לו. ומדובר בילדים שלא נקשרים מהר. חוג הקואורדינציה שלך פשוט ריתק את הילדים- השילוב של תנועה וחשיבה זה משהו שלא היינו רגילים לראות מיושם במסגרת תכנית הלימודים בבית ספר. הילדים פשוט נהפכו להיות ממוקדים יותר. סבלניים יותר והרבה יותר אמיצים!

מצער שעברת דירה ואינך יכול להמשיך יותר."

מאחלת לך הצלחה גדולה

רחל אבו
מנהלת בית ספר אשלים אופקים.
היי ארד האלוף

השתתפתי כבר 3 פעמיים בהשתלמויות של ספידאיט, כל פעם מחדש יצאתי בתחושה של ואו אחד גדול, כמה חוויות, למידה אינסופית והכי משמעותי- למידה בדרך אחרת. בתנועה!
כמורה לחינוך גופני אני רוצה להגיד לך שלקחתי ממך המון. אתה השראה להמון מורים נוספים בהיבט של בניית מערך שיעור מודרני ויצירתי.

המון הצלחה

אסף שכטר
מאי 2017
היי מר ספידאיט

אחרי שחפרתי לך שעות ארוכות בפייסבוק אני מרגישה בנוח לכתוב לך כעת מכתב המלצה :-)
הגעתי אליך אחרי 25 שנים במערכת החינוך. בוגרת תואר ראשון+ שני בחינוך גופני. הייתי סקפטית מאוד מה תוכל לחדש ולהעביר לקשישה כמוני שראתה הכל בתחום.
הפלא ופלא אכן הסמינר שלך היה פשוט מרתק. אתה חיי את התחום 24\7 וזה בולט בכל משפט ומשפט שיוצא ממך, אתה פשוט אוהב וטוב במה שאתה עושה. ואתה עושה....
בפן המקצועי למדתי כלכך הרבה על מרכיבי הקואורדינציה וכיצד הם משפיעים כל כלל התהליכים הגופניים, חברתיים והתנהגותיים של ילדים ובני נוער. השיעורים של יכולות קוגניטיביות היו פשוט מסע קסום של ידע. הצלחת לחבר משחקים ותרגילים שפשוט השאירו אותי פעורת פה.

בקיצור ארד, תודה.

נגה שמיר- מורה לחנ"ג 
לארד המדריך( מורה לחיים)

אהלן, שליו שלי הגיע אליך לחוג לאחר ביטול של 3 חוגים אחרים. פשוט לא התחבר.
לספורט אתגרי הוא הגיע בכל שבוע עם חיוך ענק על הפנים. הידיעה שאתה קודם כל מחנך ואיש דרך באמת גרם לי להבין צדקתי בבחירה שלי בך, נסענו כמעט 40 דק לכל כיוון בכדי להגיע אליך וללא ספק זה היה שווה. שליו שלי פשוט יצא סחוט מהחוג שלך. סחוט ומבסוט.
הוא תמיד מספר לי איך הוא טיפס, קפץ, התגלגל, זחל, פתר שאלות, הכיר חברים ועוד.
מידי פעם גם היה אומר " ארד היה קשוח היום" זה תמיד היה מבדר אותנו לשמוע את זה.
מאחלת לך המון הצלחה בהמשך, וללא ספק אנחנו אתך לפחות עד גיל 18!!

אילנית שדה

יולי 2017
הצללה
הצללה
הצללה
הצללה
שלום מר קואורדינציה

"הגעת לבית ספר אשלים באופקים לפני 6 חודשים במסגרת חוגי בית הספר. החוג המדהים לפיתוח קואורדינציה פשוט הפך את ימי שלישי ליום שכל הילדים מחכים ומצפים לו. ומדובר בילדים שלא נקשרים מהר. חוג הקואורדינציה שלך פשוט ריתק את הילדים- השילוב של תנועה וחשיבה זה משהו שלא היינו רגילים לראות מיושם במסגרת תכנית הלימודים בבית ספר. הילדים פשוט נהפכו להיות ממוקדים יותר. סבלניים יותר והרבה יותר אמיצים!

מצער שעברת דירה ואינך יכול להמשיך יותר."

מאחלת לך הצלחה גדולה

רחל אבו
מנהלת בית ספר אשלים אופקים.
הצללה
 
הצטרף
רוצים להתעדכן ולקבל יותר ?
הירשמו לרשימת התפוצה שלנו
כל הזכויות שמורות © Speedit בניהול ארד סקוול     |      053-8334100